Cmentarz Hutniczy w Gliwicach  dokumentacja

Zasłużone osoby i instytucje

 

 

 

Osoby ze Stowarzyszenia na Rzecz Dziedzictwa Kulturowego Gliwic 

Gliwickie Metamorfozy

 

 

Gliwickie Metamorfozy

Ludzie ze

Stowarzyszenia

 

Darczyńcy

 

Wolontariusze

 

Dotacje

 

Szkoły

 

 

 

 

DZIAŁALNOŚĆ SPECJALISTYCZNA

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

 

 

 

1.

Marian Jabłoński

szeroko pojęte prace budowlane

 

 

2.

Małgorzata Malanowicz

inwentaryzacja, kwerenda archiwalna, projekty

 

 

3.

Bogusław Maliszewski

organizacja ciężkiego sprzętu i sponsorów

 

 

4.

Leszek Szynter

czyszczenie i scalanie odnalezionych tablic

 

 

5.

Anna Wątorska

prace konserwatorskie

 

 

6.

 

renowacja krzyża

Marian Jabłoński, Leszek Szynter, Bogusław Maliszewski, Andrzej Bańkowski

 

7.

 

przygotowanie żeliwnych elementów na wystawę

Anna Wątorska, Małgorzata Malanowicz, Andrzej Bańkowski, Marian Jabłoński

 

8.

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

 

Rejestracja Stowarzyszenia – 6 kwietnia 2004 roku

LISTA CZŁONKÓW ZAŁOŻYCIELI

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

OKRES PRZYNALEŻNOŚCI

FUNKCJA I WYKONYWANE ZADANIA PONADREGULAMINOWE

1.

Ewa Hordyniak

+ 6.IV.2004.......................

SKARBNIK

0

2.

Marian Jabłoński

-  6.IV.2004 – 31.III.2009

 

X

3.

Witold Kulczycki

+ 6.IV.2004 – 2008

 

9

4.

Maria Kwietniewska

-  6.IV.2004 – 2006

 

0

5.

Wojciech Kwietniewski

+ 6.IV.2004 --> CW..........

 

66

6.

Adam Łysiak

+ 6.IV.2004.......................

 

36

7.

Małgorzata Malanowicz

+ 6.IV.2004.......................

PREZES

104

8.

Sebastian Mrożek

+ 6.IV.2004 – III.2007

 

3

9.

Piotr Pawlik

+ 6.IV.2004 – 2006

 

0

10.

Maria Porańska

-  6.IV.2004 – 2006

 

0

11.

Maciej Porański

+ 6.IV.2004.......................

 

51

12.

Jarosław Sobolewski

-  6.IV.2004 – 2009

 

0

13.

Leszek Szynter

+ 6.IV.2004 – 28.III.2009

Z-CA PREZESA

91

14.

Iwona Tomaszewska-Wrodarczyk

+ 6.IV.2004 – III.2007......III.2011 --> CW..........

 

0

15.

Marcin Wrodarczyk

+ 6.IV.2004 – III.2007

 

3

..

.

 

STAN OSOBOWY 2005

    2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013    
1.

 

                       
2.

 

                       
3.

 

                       

 

 

STAN OSOBOWY II.2006

 L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

I  KADENCJA II  KADENCJA

FUNKCJA I  WYKONYWANE ZADANIA PONADREGULAMINOWE 

g/h

2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
1.

Olga Dębiec

      x               0
2.

Ryszard Górecki

      x               0
3.

Ewa Hordyniak

                   

SKARBNIK I KADENCJI

2
4.

Marian Jabłoński

                   

PREZES OD XI. 2006 

x
5.

Michał Jaraczewski

      x               6
6.

Zbigniew Jura

      x               9
7.

Marek Klimurczyk

                      54
8.

Magdalena Klir

      x               0
9.

Justyna Knop

      x               0

10.

Alicja Knyps

      -  - - - -       12

11.

Anna Kołodziej

      - -             6

12.

Marek Kołodziej

      - -             12

13.

Magdalena Kozik

                      4

14.

Witold Kulczycki

                      0

15.

Wojciech Kwietniewski

                      10

16.

Tomasz Łuków

      x               2

17.

Adam Łysiak

                   

 

41

18.

Małgorzata Malanowicz

                   

PREZES DO XI. 2006

89

19.

Bogusław Maliszewski

                   

 

19

20.

Maria Mikno

                   

 

13

21.

Sebastian Mrożek

      x            

 

0

22.

Marcin Pękała

                   

 

0

23.

Maciej Porański

                   

 

7

24.

Krzysztof Puchalski

                   

 

1

25.

Sylwester Ratuszny

      x            

 

0

26.

Jarosław Sobolewski

                   

 

0

27.

Leszek Szynter

                   

Z-CA PREZESA

81

28.

Bartosz Wojtynek

      x               10

29.

Katarzyna Wojtynek

      x               12

30.

Iwona Wrodarczyk

      -  -             0

31.

Marcin Wrodarczyk

      x               0

32.

Bogusław Ziębowicz

      x            

9  

0

 

.....

STAN OSOBOWY 22.I.2007

 L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

          I  KADENCJA

       II  KADENCJA

FUNKCJA I  WYKONYWANE ZADANIA PONADREGULAMINOWE

g/h
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
1.

Andrzej Bańkowski

                   

9

112
2.

Ewa Hordyniak

                   

SKARBNIK 

8
3.

Marian Jabłoński

                   

PREZES OD XI. 2006 

x

4.

Marek Klimurczyk

                      46

5.

Witold Kulczycki

       

x

            0

6.

Wojciech Kwietniewski

                      29

7.

Adam Łysiak

                      28

8.

Małgorzata Malanowicz

                      121

9.

Bogusław Maliszewski

                      57

10.

Roman Maruszczak

                      0

11.

Maria Mikno

                      0

12.

Lucjan Miozga

                      0

13.

Ewa Pokorska-Ożóg

        x             3

14.

Maciej Porański

                      12

15.

Krzysztof Puchalski

        x             0

16.

Dorota Rosenstrauch 

                   

13   

16

17.

Jarosław Sobolewski

                      0

18.

Leszek Szynter

                   

Z-CA PREZESA 

36

19.

Adriana Urgacz

                      1

20.

Anna Wątorska

                      85

21.

Agnieszka Woźniakowska

                   

3  

0

 

 

STAN OSOBOWY III.2008

           
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
1.

Andrzej Bańkowski

                      49
2.

Ireneusz Czaja

          x           0
3.

Ewa Hordyniak

                   

SKARBNIK

0
4.

Marian Jabłoński

                   

PREZES OD XI. 2006

x
5.

Dorota Klimurczyk Rosenstrauch

                      12

6.

Marek Klimurczyk

                      36

7.

Wojciech Kwietniewski

                      12

8.

Adam Łysiak

                      19

9.

Małgorzata Malanowicz

                      68

10.

Bogusław Maliszewski

                      40

11.

Maria Mikno

                      3

12.

Lucjan Miozga

                      3

13.

Maciej Porański

                      14

14.

Marek Roszczyk

                      0

15.

Jarosław Sobolewski

          x           0

16.

Leszek Szynter

                   

Z-CA PREZESA 

x

17.

Adriana Urgacz

                      0

18.

Anna Wątorska

                      37

19.

Agnieszka Woźniakowska

          x           0

 

 

Członkowie wspierający

     
1.

Ewa Pokorska-Ożóg

                       

 

.

 

STAN OSOBOWY III.2009

           
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
1.

Andrzej Bańkowski

                      23
2.

Ewa Hordyniak

                   

SKARBNIK 

19
3.

Marian Jabłoński

           

x

     

PREZES OD XI.2006

0

4.

Dorota Klimurczyk

                      12

5.

Marek Klimurczyk

                      25

6.

Wojciech Kwietniewski

                      3

7.

Adam Łysiak

                      18

8.

Małgorzata Malanowicz

                   

PREZES II KADENCJI

79

9.

Bogusław Maliszewski

                      29

10.

Maria Mikno

                   

SKARBNIK II KADENCJI

1

11.

Lucjan Miozga

                   

 

17

12.

Maciej Porański

                   

Z-CA PREZESA II KADENCJI

9

13.

Marek Roszczyk

                   

 

0

14.

Leszek Szynter

            x      

Z-CA PREZESA I KADENCJI

0

15.

Adriana Urgacz

            x         0

16.

Anna Wątorska

                      38
 
 

Członkowie w okresie próbnym

     

1.

Katarzyna Gąsiorek

           

x

        0

2.

Jerzy Olejnik

                      16

3.

Barbara Zmyślona

                      31
 
 

Członkowie wspierający

     

1.

Ireneusz Czaja

                       

2.

Marek Grempka

                       

3.

Ewa Pokorska-Ożóg

            x          
4.

Bogna Żukowska

                       

 

 

STAN OSOBOWY III.2010

           
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013    
1.

Andrzej Bańkowski

                      8
2.

Iwona Citkowska

                      2
3.

Ewa Hordyniak

                      0

4.

Dorota Klimurczyk

                      0

5.

Marek Klimurczyk

                      0

6.

Anna Kołodziej

                      0

7.

Marek Kołodziej

                      9

8.

Wojciech Kwietniewski

                      0

9.

Adam Łysiak

                      3

10.

Krzysztof Majnusz

                      2

11.

Małgorzata Malanowicz

                   

PREZES 

72

12.

Bogusław Maliszewski

                   

 

0

13.

Maria Mikno

                   

SKARBNIK

0

14.

Lucjan Miozga

                   

 

0

15.

Jerzy Olejnik

                   

 

0

16.

Maciej Porański

                   

Z-CA PREZESA

3

17.

Marek Roszczyk

                      0

18.

Anna Wątorska

                      22

19.

Barbara Zmyślona

                      9
 

 

Członkowie wspierający

                       

1.

Ireneusz Czaja

                       

2.

Marek Grempka

                       
3.

Bogna Żukowska

                       

 

 

..

STAN OSOBOWY III.2011

           
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
1.

Andrzej Bańkowski

                       
2.

Iwona Citkowska

                       
3.

Ewa Hordyniak

                       

4.

Stanisław Jagustyn

                       

5.

Dorota Klimurczyk

                       

6.

Marek Klimurczyk

                       

7.

Anna Kołodziej

                       

8.

Marek Kołodziej

                       

9.

Cecylia Kowalnik

                       

10.

Wojciech Kwietniewski

                       

11.

Adam Łysiak

                       

12.

Krzysztof Majnusz

                       

13.

Małgorzata Malanowicz

                   

PREZES 

 

14.

Bogusław Maliszewski

                   

 

 

15.

Maria Mikno

                   

SKARBNIK

 

16.

Lucjan Miozga

                   

 

 

17.

Jerzy Olejnik

                   

 

 

18.

Maciej Porański

                   

Z-CA PREZESA

 

19.

Marek Roszczyk

                       

20.

Elżbieta Różalska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Iwona Tomaszewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Anna Wątorska

                       

23.

Barbara Zmyślona

                       
   

 

Członkowie wspierający

                       

1.

Ireneusz Czaja

                       

2.

Marek Grempka

                       
3.

Bogna Żukowska

                       

 

 

STAN OSOBOWY III.2012

           
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
1.

 

                       
2.

 

                       
3.

 

                       

 

 

STAN OSOBOWY III.2013

           
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

1.

Andrzej Bańkowski

                       

2.

Iwona Citkowska

                       

3.

Ewa Hordyniak

                       

4.

Stanisław Jagustyn

                       

5.

Dorota Klimurczyk

                       

6.

Marek Klimurczyk

                       

7.

Krystyna Koch

                       

8.

Zdzisław Koch

                       

9.

Anna Kołodziej

                       

10.

Marek Kołodziej

                       

11.

Adam Łysiak

                       

12.

Krzysztof Majnusz

                       

13.

Małgorzata Malanowicz

                       

14.

Maria Mikno

                       

15.

Jerzy Olejnik

                       

16.

Maciej Porański

                       

17.

Marek Roszczyk

                       

18.

Elżbieta Różalska

                       

19.

Anna Wątorska

                       

20.

Barbara Zmyślona

                       

21.

Bogna Żukowska

                       
   

1.

Ireneusz Czaja

                       

2.

Marek Grempka

                       

3.

Alicja Knyps

                       

4.

Wojciech Kwietniewski

                       

5.

Bogusław Maliszewski

                       

6.

Lucjan Miozga

                       

7.

Ewa Pokorska-Ożóg

                       

8.

 Iwona Tomaszewska

                       

 

 

 

www.malanowicz.eu